obozy, wakacje

Przeżyj wakacyjną przygodę życia – obozy językowe za granicą czekają właśnie na Ciebie!

Lato w pełni, więc czas najwyższy schować szkolne podręczniki, pakować plecak i ruszyć na zwiedzanie świata. Czy to jednak ma oznaczać koniec nauki? Dwa miesiące przerwy w nauce języka obcego to bardzo dużo. Prawdopodobnie zaprzepaścimy tyle wysiłku, ile włożyliśmy w naukę podczas roku szkolnego. Jak do tego nie dopuścić? Wybierz się z przyjaciółmi na obóz językowy dla młodzieży! Którą ofertę wybrać?

Kierunek – Anglia

Nigdzie nie znajdziesz ludzi posługujących się najczystszą wersją mowy angielskiej niż w kolebce tego języka, czyli samej Anglii! Wszyscy lektorzy to rdzenni mieszkańcy tamtych rejonów, dzięki czemu nie zaskoczysz ich żadnym pytaniem, a oni rozwieją wszystkie twoje zagwozdki i wątpliwości.

Poznaj zagranicznych przyjaciół

Obóz językowy dla młodzieży to nie tylko niepowtarzalna możliwość nauki języka w naturalnym środowisku, ale także świetna okazja do nawiązania kontaktów z zagranicznymi rówieśnikami. Dowiesz się jak żyją nastolatkowie w innych krajach, czym się interesują i której drużynie piłkarskiej kibicują. Mimo odległości, takie przyjaźnie potrafią przetrwać lata.

Zwiedzaj świat

Obozy językowe to nie samo ślęczenie w ławkach i poznawanie nowego słownictwa. To okazja do poznawania nieznanego świata, a przede wszystkim użycia teorii w praktyce. Anglia ma do zaoferowania całe mnóstwo atrakcji turystycznych, które koniecznie musisz odwiedzić. Poza tym, nie zapomnij wyjść na spacer w słynnym Notting Hill i skosztować typowego dania fish&chips. Zobacz więcej na http://www.jpedukacja.pl/obozy-jezykowe-dla-dzieci/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *