szkoła

Szkoła średnia w Anglii – co powiesz na semestr nauki za granicą?

Twoje dziecko wciąż narzeka na nudy panujące w szkole. Jutro kolejna kartkówka z niekończącej się listy słówek, które za tydzień zapomni. Chciałbyś zapewnić mu lepsze warunki do nauki angielskiego? Nauka języka w Anglii to świetne rozwiązanie! Problem w tym, że już widzisz ogromny grymas na twarzy twojego dziecka na myśl o spędzeniu wakacji w szkole. A może by tak spędzić część roku szkolnego w zagranicznej szkole? Sprawdź sam co oferuje nastolatkowi szkoła średnia w Anglii.

Zakwaterowanie u brytyjskiej rodziny

Wyjazd za granicę to świetna okazja do oswojenia się z obcymi kulturami i ich obyczajami. Jeżeli zdecydujesz się na opcję zamieszkania u rodziny, twoje dziecko będzie miało niepowtarzalną okazję poznać kulturę brytyjską od podszewki. Tradycyjne angielskie śniadanie, pogawędki przy herbacie i wspólne wycieczki krajoznawcze to tylko kilka atrakcji, które go czekają.

Nie tylko nauka języka w Anglii

Głównym celem tej podróży będzie oczywiście szlifowanie znajomości angielskiego, jednak jest wiele innych rzeczy, których również nauczy się nasz młody człowiek. To okazja do poznania jak funkcjonuje angielski system nauczania, który nieco różni się od polskich realiów. Poza tym, uczeń dowie się jakie są alternatywne metody nauki, które pomogą mu w dalszym przyswajaniu wiedzy.

Nowe przyjaźnie

Będąc za granicą nie można żyć samą nauką. Trzeba otworzyć się na nowe znajomości i zaprzyjaźnić się z kolegami ze szkolnej ławki. Takie relacje, mimo odległości, pozostają na lata. Dowiedz się więcej na http://www.jpedukacja.pl/szkola_panstwo/szkoly-w-anglii/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *